Allga San - Ослободете се од болката во зглобовите и мускулите. 

Крема за стапала

Аllga san Актив балсам

246ден

Природен производ за активна нега на стапалата, кој содржи етерично масло од алгојски планински бор и авокадо, ментол, алантоин, витамин Е и пантенол.

-+

Product Info Tabs

Опис

Природен производ за активна нега на стапалата, кој содржи етерично масло од алгојски планински бор и авокадо, ментол, алантоин, витамин Е и пантенол.

Намена:

– помага за намалување на прекумерното потење на стапалата
– совршената комбинација од пантeнол и витаминот Е  ги негува, освежува и ги опушта уморните стапала
–  етеричното масло од планински бор и ментолот имаат благ антисептичен ефект и ги заштитуваат стапалата од габични инфекции и непријатен мирис