Убава, затегната кожа во секое доба од животот

Pomegranate

Поцврста кожа, помалку брчки!

Линијата на производи за нега на кожата Doliva е создадена од екстра девствено маслиново масло од Тоскана, кое ѝ дава ново, медитеранско чувство на Вашата кожа. Уживајте во долготрајната хидратација и прекрасната арома на Doliva производите… Откријте го квалитетот на „жолтото злато од Тоскана“ и дозволете си кожа мека, нежна и неодолива… како Doliva!

Прочитај повеќе за Pomegranate

Калинка Балзам за раце
Калинка дневен крем за лице
Калинка путер за тело
     
Калинка гел за туширање
Калинка ноќен крем за лице
Калинка интензивен серум