Doliva крем за лице за сува и осетлива кожа

Doliva крем за лице за сува и осетлива кожа

За секојдневна нега на сувата и осетлива кожа, со екстра девствено маслиново масло во комбинација со растителни масла од авокадо, бадем и пченични никулци. Ја поддржува регенерацијата на клетките, обезбедува баланс и тонус, а кожата на допир е нежна и еластична. Комбинацијата на мирисот на маслиновото масло и свежиот лимон моментно го става сјајот на Медитеранот на Вашето лице. Дерматолошки испитана!

Начин на употреба: наутро и навечер по чистењето на лицето да се нанесе на кожата на лицето, вратот и деколтето.

Пакување: 50 ml

Doliva