Doliva гел за брчки околу очите

Doliva гел за брчки околу очите

Особено наменет за нега на чувствителните делови околу очите. Ги намалува отоците на очните капаци и вреќичките под очите. Покрај екстра девственото маслиново масло, содржи екстракт на невен, витамин Е, бисаболол, хијалуронска киселина и лецитин, кои ја негуваат, хранат и зацврснуваат кожата и ги намалуваат брчките, подочниците и натеченоста. Моментно ги отстранува уморот и последиците од стресот. Дерматолошки испитана!

Делува веднаш!

Начин на употреба: наутро и навечер да се нанесе на кожата околу очите во тенок слој.

Пакување: 15 ml