Doliva балзам за раце

Doliva балзам за раце

Балзамот за раце со екстра девственото маслиново масло надополнето со ефектот на маслото од јојоба е наменето за нега на сувата, груба и испукана кожа на рацете.Моментно ја прави кожата нежна и мазна. Дерматолошки испитана!

Начин на употреба: Се нанесува повеќепати дневно или по потреба на кожата на рацете.

Пакување: 100 ml