Линија за нега на кожата со екстра девствено масло од Тоскана

Doliva

Поцврста кожа, помалку брчки!

Линијата на производи за нега на кожата Doliva е создадена од екстра девствено маслиново масло од Тоскана, кое ѝ дава ново, медитеранско чувство на Вашата кожа. Уживајте во долготрајната хидратација и прекрасната арома на Doliva производите… Откријте го квалитетот на „жолтото злато од Тоскана“ и дозволете си кожа мека, нежна и неодолива… како Doliva!

Прочитај повеќе

Doliva интензивен LIGHT крем за лице
Doliva Балзам за раце
 Doliva Гел за брчки
     Doliva
Doliva Хидратантен крем за раце
Doliva Интензивен крем за лице
Doliva Крем за сува кожа
 
Doliva Ноќен крем за лице