Добитници од наградната игра „Со Lacalut до ѕвездите“

Добитници од наградната игра „Со Lacalut до ѕвездите“

Добитници на 3-дневно патување во Валенсија за двајца и посета на еден од најголемите планетариуми во Европа се:

1. Кире Бабаноски, Скопје
2. Даниела Бочварска, Скопје
3. Катерина Југрева, Скопје

Добитници на 30 ваучери за стоматолошки услуги во вредност од 3.000 денари се:

1. Трајче Мирчевски, Скопје
2. Милица Ѓорчева, Кавадарци
3. Сања Васовиќ, Скопје
4. Магдалена Стајкова, Скопје
5. Љиљана Младенковиќ, Скопје
6. Фросина Арсова, Скопје
7. Ана Богеска, Прилеп
8. Марјанчо Андреевски, Велес
9. Љупчо Тасевски, Богданци
10. Андријана Каровска, Скопје
11. Ивона Василевска, Радовиш
12. Ирена Атанасова, Скопје
13. Жаклина Колева, Скопје
14. Младен Јованов, Радовиш
15. Аница Димеска, Скопје
16. Анета Талеска, Прилеп
17. Александар Костадинов, Василево
18. Сашко Алексоски, Скопје
19. Тања Петрова, Демир Капија
20. Елена Јанкоска, Скопје
21. Елена Прочкова, Богданци
22. Сашо Георгиев, Скопје
23. Катерина Јосифовска,Тетово
24. Марија Ангова Јанчева, Гевгелија
25. Никола Васковски, Скопје
26. Моника Себиќ, Скопје
27. Халина Колачкова, Скопје
28. Ленче Делова, Битола
29. Благојчо Синев, Штип
30. Калина Костадинова, Кавадраци

Добитници на 50 пакети со Лакалут производи се:
1. Ана Чучкова Стефановски, Скопје
2. Милена Петковски, Скопје
3. Спасијка Ефтимовска, Скопје
4. Никола Цветковски, Битола
5. Маја Суклоска Кироска, Охрид
6. Борче Ѓорѓиев, Кавадарци
7. Сашка Николовска Миленковска, Скопје
8. Сеналда Даздаревиќ, Скопје
9. Александра Ивановска, Скопје
10. Елена Димовска, Битола
11. Кристина Џагадуровска, Прилеп
12. Александар Џуровски, Ресен
13. Зоран Китановски, Скопје
14. Љупка Антова, Свети Николе
15. Блага Николовска, Скопје
16. Елена Горгиева, Скопје
17. Радомир Ристовски, Тетово
18. Маријана Мишковска, Кичево
19. Вера Димитриевска, Скопје
20. Александар Милчевски, Струмица
21. Игор Тодоровски, Битола
22. Марјан Николовски, Скопје
23. Емил Јакимов,Скопје
24. Катарина Лазаровска, Кочани
25. Благојче Цветковски, Битола
26. Кристина Радеска, Кичево
27. Анче Гавровска Јовановиќ, Скопје
28. Светлана Чивчиристова, Скопје
29. Цветанка Стојческа, Скопје
30. Маја Мијаиловиќ, Охрид
31. Анастасија Миоска, Скопје
32. Никола Трпески, Скопје
33. Билјана Јакимовска, Радовиш
34. Евгенија Станоевски, Скопје
35. Љупчо Соколовски, Скопје
36. Дениса Јанкова, Струмица
37. Зоран Доклески, Прилеп
38. Билјана Димеска, Прилеп
39. Милан Трајнов, Скопје
40. Јасмина Делевска, Скопје
41. Сашка Смиљкова, Кратово
42. Виктор Башоски, Скопје
43. Марија Аџиска, Скопје
44. Александра Ѓорќиевска, Прилеп
45. Станка Нацева, Скопје
46. Ангела Илиоска, Демир Хисар
47. Јованче Тодоров, Велес
48. Соња Канзурова, Скопје
49. Гоце Петров, Гевгелија
50. Василка Митревска, Битола

Им честитаме на сите добитници.
Сите добитниците ќе бидат исконтактирани по телефон.